Neden Hasyurt?

Aramıza Katıl
08-10 Mayıs 2024
TAKVİME EKLE
Hasyurt Fuar Alanı
HARİTADA GÖR

Türkiye’deki İlk Tarım Fuarı

Hasyurt Tarım Fuarı, Türkiye’deki ilk tarım fuarı olma özelliğini taşımaktadır. 26'sı organize edilecek olan Hasyurt Tarım Fuarı, bu özelliği ile Türkiye’deki en uzun soluklu tarım fuarı olma özelliğinide taşımaktadır. Var olan bu özelliğine ilave olarak, bölge çiftçisi ve halkının yüksek fuar kültürüne sahip olması, fuar katılımcılarına sağladığı diğer bir avantajdır.

ZİYARETÇİ OL →

Bölgede 30.000'e Yakın Faal Çiftçi Üretim Yapıyor

Tarımsal üretim açısından çok önemli bir yerde olan Batı Akdeniz kuşağında, 28.571 adet faal çiftçi bulunmaktadır. Kış aylarında Türkiye’deki sebze ihtiyacının 1/3 nün karşılayan bölge, tarımsal üretim büyüklüğünün yanında süreklilikte sağlamaktadır.

KATLIMCI OL →

Yıl İçinde Toplamda 2 Milyon Ton Yaş Meyve-Sebze Üretiliyor

Batı Akdeniz kuşağında bulunan Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerinde yılda yaklaşık 2 milyon ton yaş meyve ve sebze üretimi yapılmaktadır. Batı Akdeniz bölgesinin ekonomik anlamda en büyük kaynağı olan tarım, bölgeye yarattığı istihdama ilave olarak, özellikle kış aylarında tüm Türkiye’nin yaş meyve ve sebze ihtiyacının karşılanmasında da önemli bir paya sahiptir.

ZİYARETÇİ OL →

Bölgede Yılın 12 Ayında Üretim Devam Ediyor

Batı Akdeniz kuşağında örtü altında, bahçe ve açık alanda yapılan üretim çeşitliliğine bağlı olarak yılın 12 ayı devam eden, üretim ve yetiştiricilik yapılmaktadır. Yapılan üretimin sürekliliği bölge tarımının yılın 12 ayı dinamik kalmasını sağlamaktadır.

KATILIMCI OL →

Hasyurt Tarım Fuarı 2024

Türkiye’nin ilk tarım fuarı olma özelliğini taşıyan Hasyurt Tarım Fuarı, 26 - 29 Nisan 2023 tarihleri arasında 26. defa tarım sektörünü bir araya getirecek.

26 - 29 Nisan 2023
TAKVİME EKLE
Hasyurt Fuar Alanı
HARİTADA GÖR

Düzenleyenler

Destekleyenler

Organizasyon

Satış Broşürünü İndir

Satış broşürünü formunu doldurarak, size dönüş sağlayacak olan satış ekibi üzerinden, firma olarak fuardaki en uygun yeri alın.

SATIŞ BROŞÜRÜ

Yerleşim Planını Gör

Yerleşim planı üzerinden katılımcı firmaları konumları ile görerek, fuar ziyaretiniz esnasından en uygun gezi güzergahını oluşturun.

YERLEŞİM PLANI